Neden Biz?

Geliştirmiş olduğu özgün projeler ile KKTC'de adından söz ettiren Codebrothership Software Solutions, sizlerinde desteği ile çok yakında Türkiye ve diğer ülke pazarlarında yerini alacaktır.

1

Her An Yanınızdayız

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Müşterilerimizin ihtiyacı olduğu anda sadece bir telefon kadar uzağız. Desteklerimizin %90'ı yerinde destektir. Geri kalan kısmı Telefon ve E-Posta desteğidir.

2

İlave Modüller

Talep edilen form, belge ve/veya raporlar en fazla 48 saat içinde kullanıma hazır hale gelir. Tüm ürünlerimiz de müşterilerimizden gelen talepler ekibimiz tarafından hemen değerlendirilir ve güncellemelerimiz yayınlanır.

3

%100 Yerli Üretim

Geliştirmiş olduğumuz tüm yazılım çözümlerimiz %100 yerli üretimdir. Daha güzel çözümler için mutlaka çözüm ortaklarımız ile ilerlemekteyiz, ancak yazılım tarafında destek haricindeki tüm işlemler %100 yerlidir.

4

Özel Çözüm ve Projeler

Ürünlerimiz haricinde sizlere özel yazılım, donanım, altyapı ve diğer çözümlerimiz ile en uygun fiyat ve en yüksek kalitede taleplerinizi değerlendiriyoruz.

Codebrothership Software Solutions

Yazılım sektöründe yeni bir anlayış ve hizmet getiren Codebrothership Software Solutions, 2010 yılında KKTC Lefkoşa'da kurulmuştur. Özellikle Eğitim Yazılımları ve çözümleri konusunda KKTC'de faaliyet gösteren şirketimiz, 2010 yılından beri eğitim, sağlık, sigorta gibi farklı alanlarda faaliyet göstermektedir. Mevcut ürünlerimiz haricinde, Şirketimiz, Avrupa Birliği Projeleri ve sayısız özel projeler geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir.

Bir Avrupa Birliği Projesi olan Smart School KKTC'de ilk, orta, lise ve meslek liseleri tarafından tercih edilen eşsiz bir çözüm olarak pazar liderliğini korumaktadır.